Title Image

Nasi instruktorzy

Nasi instruktorzy tańca!

Lata praktyki oraz udział w wielu prestiżowych konkursach
pozwoliły naszym instruktorom na osiągnięcie najwyższego poziomu umiejętności.
Założyciel
Taniec Sportowy, Pierwszy Taniec,

Jacek Grabowski

Tancerz międzynarodowej klasy tanecznej „S” z tańcem związany od 1988 roku.
Instruktor Tańca Sportowego legitymacja instruktorska nr 569/t/45
Sędzia World Artistic Dance Federation
Sędzia Wojewódzki FTS
Prezes Uczniowskiego Klubu sportowego Dance Imperium
Tancerz, trener oraz choreograf wielu par sportowych. Swój taniec trenował i szkolił pod okiem najlepszych trenerów na świecie, takich jak: Ute Streicher, Peter Mangelsdorf , Bo Loft Jensen, Andrew Sinkinon, Michele Bosigniori, Luca Baricci, Krzysztof Trentowski, Marek Chojnacki, Krzysztof Wasilewski.
Stworzył pierwszy, profesjonalny Klub Tańca Sportowego 'Dance Imperium’ w Pruszkowie, w którego dorobku znaleźli się Medaliści Mistrzostw Świata, Europy, Polski.
Hip Hop | Formacje:
Ziomeczki | Loose Team |Step &Flow

Paweł „Tolek” Tolak

Kwalifikowany instruktor tańca – specjalizacja hip hop Tancerz, choreograf Zajęcia Tolka to 100% energii oraz zabawy. Jego talent instruktorski oraz komediowy sprawiają, że na jego zajęciach nie ma nudy i chce się wracać po więcej. Paweł to nie tylko doświadczony instruktor. Ma na swoim koncie także spory dorobek choreograficzny jak również doświadczenie sceniczne. Będąc finalistą programu You Can Dance oraz biorąc udział w Got To Dance, potwierdził swoje nieprzeciętne umiejętności performerskie. Sam jednak wciąż powtarza, że uczenie jest jego największą pasją oraz priorytetem. Prowadził zajęcia dosłownie w całej Polsce, a także w słynnym Studio 68 w Londynie.

Taniec Towarzyski | Taniec Sportowy |Kursy Tańca dla dorosłych

Wałachowska Anna i  Lewandowski Bartosz

 Swoją przygodę z tańcem,  rozpoczęli już w wieku przedszkolnym. Przez lata rozwijali w sobie pasję do tańca i  pogłębiali swoją wiedzę. Dzisiaj, posiadają najwyższą międzynarodową klasę taneczną S oraz są wykwalifikowanymi instruktorami tańca towarzyskiego. Parę taneczną tworzą od 2015 roku. Na swoim koncie posiadają wiele sukcesów zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Należą do nich m.i.n Mistrzostwo oraz kilkukrotne Vice -Mistrzowo Polski, Akademickie Mistrzostwo Polski czy dwukrotne Vice-Mistrzostwo Europy Północnej. Do tej pory ich największym osiągnięciem jest Vice-Mistrzowo Świata w tańcach latynoamerykańskich z 2017 roku.

Taniec Współczesny | Jazz Dance |Rozciąganie
Trener Mistrzowskiej formacji Folteens

Jacek „Jaco” Foltyn

 

Jacek od 18 lat związany jest z tańcem, specjalizując się w technikach jazz i modern jazz. Swój warsztat taneczny szkolił pod okiem najlepszych pedagogów zarówno w kraju jak i zagranicą m.in. we Francji, Włoszech, Brukseli, USA oraz Wielkiej Brytanii. W trakcie swojej kariery tanecznej występował w licznych programach telewizyjnych jak np. „Kawa czy herbata”, „Jaką to melodia” czy „Taniec z gwiazdami”. Od 2018 r. pracuje jako sędzia World Artistic Dance Federation. Na codzień tancerz Teatru Tańca Zawirowania.

Jacek prowadzi zajęcia z modernu. Jest autorem wspaniałych choreografii z historią w tle, ma świetny kunszt taneczny i doskonale przekazuje swoje umiejętności młodzieży. To właśnie dlatego tak bardzo lubią jego zajęcia. Jest wymagający, uczy trudnych elementów i cechuje go stoicki spokój. Wydobywa z tancerzy (nawet tych najmłodszych) wewnętrzne emocje konieczne do występowania na scenie.

Kursy tańca dla dorosłych, Lekcje indywidualne

Marcin Tumasz

Z tańcem związany od ponad 15 lat. Finalista i zwycięzca wielu ogólnopolskich turniejów. Posiada klasę taneczną A w stylu latynoamerykańskim i standardowym. Po zakończeniu kariery tanecznej zajął się uczeniem par turniejowych w trójmieście. Świetnie łączy swoje dwie pasje taniec z fotografią taneczną. Jest obecny na wielu ogólnopolskich turniejach, na których fotografuje zmagania taneczne. Współpracuje przy największych tanecznych produkcjach m.in. z tancerzami programu “Taniec z Gwiazdami”. Na zajęciach wprowadza dużo luzu i poczucia humoru tworząc fantastyczną atmosferę, dzięki której jego kursanci nigdy się nie nudzą.