Zapisy Wystartowały

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą z zakładce Grafik

Zapisy on line poprzez Strefę Klienta

 


WIECEJ >
DZIECI  ( 3 - 6 )
JUNIORZY  ( 7 - 13 )
MŁODZIEŻ  ( 14 - 18 )
KOBIETY  ( 18 + )
PARY I SINGLE
FITNESS
ZUMBA
ŒŚLEDŻ NASINFORMACJE

formularz zapisu na

wszystkie zajęcia dla dzieci

 

NASI PARTNERZY

 

 

 

 

 

 

 

Zasady Karty Partnerskie Multisport Plus, Multisport Kids, Fit-Profit, OkSystem

 

Karty Partnerskie   

Uczestnictwo w zajęciach na podstawie systemów zewnętrznych: OK. SYSTEM, MULTISPORT PLUS, BENEFIT SYSTEMS, FIT PROFIT, SODEXO i innych, wskazanych przez Dance Imperium możliwe jest po podpisaniu umowy na korzystanie z posiadanej Karty  na zasadach:

Taniec dla Dzieci i Młodzieży , Taniec dla Dorosłych

-uczestnik wykupuje karnet rezerwacyjny, którego wartość określona jest w cenniku poszczególnych zajęć opłacanych miesięcznie co gwarantuje mu miejsce w grupie na wybranych zajęciach oraz każdorazowo przed zajęciami „odbija” kartę partnera u pracownika recepcji. Karta Partnera musi być wystawiona na uczestnika zajęć. Obowiązuje 1 miesięczny termin wypowiedzenia umowy rezerwacyjnej w przypadku zajęc dla Dzieci i Młodzieży. W przypadku tańca dla dorosłych nie ma możliwości zwrotu opłaty w przypadku rezygnacji z uczestnictwa w danych zajęciach w czasie ich trwania.

Fitness -uczestnictwo na zajęciach Fitness możliwe jest na podstawie okazanej Karty Partnera przed wybranymi zajęciami. Rezerwacji na zajęcia dokonuje się poprzez Strefę Klienta. 4 krotne kolejne nie odwołanie rezerwacji blokuje możliwość zapisu na zajęcia poprzez strefie klienta. Uczestnictwo w danych zajęciach możliwe jest przy wolnych miejscach w grupie

WITAJ W DANCE IMPERIUM
Jedynej profesjonalnej szkole tańca w okolicy
WIĘCEJ >
WSZYSTKIE STYLE TAŃCA
Dla dzieci, młodzieży i dorosłych
WIĘCEJ >
CODZIENNIE
Najlepsza ZUMBA w mieœście
WIĘCEJ >