WIECEJ >
DZIECI  ( 3 - 6 )
JUNIORZY  ( 7 - 13 )
MŁODZIEŻ  ( 14 - 18 )
KOBIETY  ( 18 + )
PARY I SINGLE
FITNESS
ZUMBA
ŒŚLEDŻ NASINFORMACJE

 

 

 

formularz zapisu na

wszystkie zajęcia dla dzieci

 

NASI PARTNERZY

 

 

 

 

 

 

 

NASI INSTRUKTORZY

Jacek Grabowski


Jacek Grabowski, tancerz międzynarodowej klasy tanecznej „S”.

Instruktor Tańca Sportowego( legitymacja instruktorska nr 569/t/45 ).

  Tancerz, trener oraz choreograf wielu par sportowych z tańcem związany jest już od 20 lat.

Swój taniec trenował i szkolił pod okiem najlepszych trenerów na świecie, takich jak: Ute Streicher, Peter Mangelsdorf , Bo Loft Jensen, Andrew Sinkinon, Michele Bosigniori, Luca Baricci, Krzysztof Trentowski, Marek Chojnacki, Krzysztof Wasilewski.

Stworzył pierwszy, profesjonalny Klub Tańca Sportowego 'Dance Imperium' w Pruszkowie, w którego dorobku  znaleźli się Półfinaliści Mistrzostw Polski PTT oraz wielokrotni zdobywcy tytułu

Mistrza oraz Zdobywcy Pucharu Okregu Mazowieckiego PTT.

Tomek Angielski

 

Tomasz ”Niuniek” Angielski – tancerz i choreograf. Swoją przygodę z tańcem zaczął kilkanaście lat temu w grupie tanecznej Show Dance w swoim rodzinnym mieście. Obecnie należy do hip hopowej ekipy tanecznej FEEL THE GROOVE z Warszawy. Od ponad roku współpracuje z Dorotą Choszczyk z MUSIC STAR STUDIO jako instruktor i choreograf grupy wokalnej”Step Squad” i tanecznej „Fusion Style”, gdzie powstaje projekt „The World of Michael Jackson”. Jest uczestnikiem wielu zawodów tanecznych, min. „Rytm Ulicy”, „Wirująca strefa”. Oprócz tego prowadzi również zajęcia oraz warsztaty taneczne z dziećmi i młodzieżą w różnych miastach. Współpracuje także z róznymi zespołami i wokalistami robiąc oprawę taneczną koncertów. Specjalizuje się w takich stylach jak hip hop, street dance, videoclip dance.

 

 

Krzysztof Grabowski

Tancerz najwyższej klasy tanecznej 'S'.

Wychowanek Studia Tańca „Dance Imperium”

Tańczy od 8 roku życia.

Na swoim koncie zgromadził :
- Mistrzostwo Okręgu Mazowieckiego w tańcach standardowych
- zwycięstwo w turnieju Polish Cup
- zwycięstwo w klasyfikacji generalnej turniejów Grand Prix Mazowsza
- zwycięstwo w Międzynarodowym Turnieju Tańca Mazovia Open .

Po zakończeniu kariery turniejowej spełnia się prowadząc zajęcia z parami sportowymi, dziećmi, oraz dorosłymi.

W swojej pracy szczególną uwagę poświęca właściwej postawie, oraz prezencji.

Monika Wach

Od najmłodszych lat taniec jest jej największą pasją. Swoją przygodę taneczną zaczęła w szkole podstawowej
od zajęć z tańca towarzyskiego. Po kilku lekcjach trafiła do Studia Tańca Dance Imperium i tam rozwijała swoje 
umiejętności. Trenując przez ponad 4 lata styl standardowy i latynoamerykański brała udział w licznych szkoleniach 
(z takimi trenerami jak: J. Grabowski, T. Kurczyński, M. Chojnacki, R. Wota, C. James, B. i W. Przemienieccy, 
K. Trętowski, M. Bousignori, M. Baldasseroni, A. i Ł. Pawlak, czy B. van der Kust), pokazach oraz międzynarodowych 
i ogólnopolskich turniejach tańca towarzyskiego, w których osiągała liczne sukcesy. Uczestniczyła również w zajęciach 
z baletu, jazzu, salsy i hip hopu.

W maju 2008 roku trafiła do formacji SalsHall Ortodox . Wraz z grupą rozwijała swoje umiejętności w sambie brazylijskiej, dancehallu, reggaetonie, salsie, mambo czy afro dance oraz uczestniczyła w wielu pokazach. Ponadto by się rozwijać regularnie bierze udział w różnych warsztatach, lekcjach i festiwalach.

Taniec daje jej radość, energię, poczucie wolności i możliwość okazywania nawet najbardziej skrytych emocji.

Marta Lesiewicz


Tancerka od 2003 roku w Akademii Tańca 4-20. Miała przyjemność współpracować z Piotrem Galińskim oraz choreografem i wykładowcą tańca jazzowego Anną Wielogórską. W 2008 roku w raz z grupą taneczną zdobyła Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu w Wenecji „Orfeusz we Włoszech”. Brała trzykrotny udział w Letnim Festiwalu Tańca w Wiśle organizowanym przez Piotra Galińskiego. Brała udział w międzynarodowych warsztatach tanecznych prowadzonych przez: Luciano Di Natal, Jean Claude Marignale oraz w warsztatach prowadzonych przez Grzegorza Pańtaka. Brała udział w spektaklach taneczny przygotowanych przez Monikę Kotowską: „3 x Ja” 2003r, „Obrazy Życia” 2007r, „Spectrum” 2011r. ,,Imię Róży”2012r. Oraz w 2013 roku w premierowym spektaklu jako solistka przygotowanym przez Grzegorza Pańtaka pod tytułem ,,Buty”. Uczestnik kursu w Mazowieckim Instytucie Kultury jako choreograf w specjalizacji jazzowej.

 

 

Damian Sobański

Swoją przygodę z bboyingiem zacząłem około 5 lat temu . Pierwsze kroki stawiałem w Warszawie , w szkole tańca Egurrola Dance Studio u słynnego polskiego bboya Bartazza . Poznałem po czasie ekipę z warszawskiej Woli gdzie zacząłem z nimi trenować. I tak obecnie pod nazwą reprezentuje ekipę Rumors Crew. Z nią razem cały czas trenujemy i zdobywamy coraz to nową wiedzę.  Brałem udział wielu zawodach i warsztatach z zagranicznymi gośćmi m.in Bboy Neguin z Brazyli, który stał się moją inspiracją .

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie a także instruktorem akrobatyki sportowej. W tańcu wykorzystuje swoje umiejętności akrobatyczne by stworzyć swój oryginalny styl taneczny.

.

Marcin Tumasz


Z tańcem towarzyskim związany od ponad 15 lat. Finalista i zwycięzca wielu ogólnopolskich turniejow. Posiada klasę taneczną A w stylu latynoamerykańskim i standardowym. Po zakończeniu kariery sportowej zajął się uczeniem par turniejowych w w trójmiescie, prowadził również kursy oraz lekcje dla narzeczonych. Zajęcia prowadzi w luźny sposób i z poczuciem humoru, ale jeśli trzeba potrafi zmotywować kursantow i wymagać więcej, więc na pewno nie będziecie się u niego nudzić. Drugą pasją w ktorej się realizuje jest fotografia taneczna, fotografuje zawody i zmagania taneczne na wielu ogólnopolskich turniejach, współpracuje rownież z tancerzami min. z programu 'Taniec z gwiazdami.'

 

WITAJ W DANCE IMPERIUM
Jedynej profesjonalnej szkole tańca w okolicy
WIĘCEJ >
WSZYSTKIE STYLE TAŃCA
Dla dzieci, młodzieży i dorosłych
WIĘCEJ >
CODZIENNIE
Najlepsza ZUMBA w mieœście
WIĘCEJ >