Zapisy Wystartowały

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą z zakładce Grafik

Zapisy on line poprzez Strefę Klienta

 


WIECEJ >
DZIECI  ( 3 - 6 )
JUNIORZY  ( 7 - 13 )
MŁODZIEŻ  ( 14 - 18 )
KOBIETY  ( 18 + )
PARY I SINGLE
FITNESS
ZUMBA
ŒŚLEDŻ NASINFORMACJE

formularz zapisu na

wszystkie zajęcia dla dzieci

 

NASI PARTNERZY

 

 

 

 

 

 

 

FITNESS I ZUMBA

FITNESS 

 

Pilates

Pilates - forma mająca na celu wzmocnienie mięśni brzucha, dolnej części grzbietu i pośladków. Technika ruchu aktywizuje szczególnie mięśnie głębokie kręgosłupa, które w typowej aktywności ruchowej pracują w ograniczonym zakresie. Ćwiczenia wykonuje się ruchem wolnym i celowym z zaznaczeniem świadomości wykonywania każdego ruchu. Pilates może być uzupełnieniem ćwiczeń rehabilitacyjnych ponieważ wpływa na korektę postawy i sprężystości aparatu mięśniowego. Elementy wykonywane są wolno ale wymagają znacznego zaangażowania energetycznego organizmu w związku z czym wysmuklają i ujędrniają sylwetkę.


Fat Burning
 ( spalanie tkanki tłuszczowej )
 - trening o średniej intensywności, koncentrujący się na wspomaganiu procesu spalania tkanki tłuszczowej; oparty jest na wysiłku aerobowym (prosty układ choreograficzny), ćwiczenia wykonuje się w tempie pozwalającym na utrzymanie stałego tętna ( 120-130 uderzeń na minutę ), kiedy to najłatwiej pozbyć się tkanki tłuszczowej.

 TMT -

- najefektywniejszy trening fitness dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania

- polega na wykonywaniu prostych kombinacji ćwiczeń, które angażują wszystkie partie mięśniowe oraz poprawiają wydolność organizmu

SPALASZ PONAD 600 KCAL NA JEDNYM TRENINGU

 Fit Ball-Piłki

Fit Ball to zajęcia z  gumową piłką, której średnica wynosi między 55 a 65cm. Trening zalicza się do grupy ćwiczeń równoważących. Podczas ćwiczeń na piłce można usiąść, położyć się tyłem lub przodem, czy oprzeć bokiem. Można ćwiczyć sprawność całego ciała lub jego wybranych partii


 Zdrowy kręgosłup

Zajęcia obejmują ćwiczenia rozluźniające, mobilizujące, wzmacniające, równoważne i rozciągające poszczególne grupy mięśniowe. Nauka oddychania i utrzymania odpowiedniej postawy (stabilizacji) ciała są wplecione w tok lekcji. Zajęcia Zdrowy Kręgosłup wykorzystują różnoraki sprzęt, a przede wszystkim piłki rehabilitacyjne (duże fit ball, małe easy ball) i nie tylko. Wykorzystywane w treningu ćwiczenia na bazie pilatesu wzmacniają także głębokie partie mięśniowe.
Zajęcia polecane dla wszystkich. 

 

ZUMBA

Naszym Centrum znajdziesz najlepszą Zumbę w Pruszkowie

Zumba – taniec zainspirowany połączeniem elementów tańców latynoamerykańskich oraz elementów fitness. Został opracowany przez tancerza i choreografa Alberto 'Beto' Pereza w Kolumbii w latach 90. XX wieku[1].

Zumba zawiera w sobie elementy tańca i aerobiku. Choreografia Zumby łączy hip-hop, soca, samba, salsa, merengue, mambo, sztuki walki, oraz elementy Bollywood i tańca brzucha.

 

 

WITAJ W DANCE IMPERIUM
Jedynej profesjonalnej szkole tańca w okolicy
WIĘCEJ >
WSZYSTKIE STYLE TAŃCA
Dla dzieci, młodzieży i dorosłych
WIĘCEJ >
CODZIENNIE
Najlepsza ZUMBA w mieœście
WIĘCEJ >